full page

Косметологія


Краса і здоров'я невіддільні одна від одної. Ось чому наша клініка, багато років займається проблемами жіночого здоров'я, має на своїй базі косметологічний кабінет. Спеціаліст-косметолог підбере необхідні процедури з огляду на стан шкіри, яку пору року і Ваші побажання.


послуги косметології


Наш кабінет пропонує широкий спектр ефективних лікувально-профілактичних процедур: класична і ультразвукова чистка обличчя, догляд за сухою, чутливою, віковою шкірою, пілінги, а також ін'єкційні методики корекції вікових змін - мезотерапія, біоревіталізація.


Не варто забувати, що стан шкіри тісно взаємопов'язаний з роботою всього організму. Дуже часто видимі на шкірі проблеми виникають через порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної патології, стресів. Лікар-дерматокосметолог допоможе вчасно звернути на це увагу, і при необхідності Ви зможете проконсультуватися у потрібного фахівця прямо в нашій клініці.


Зателефонувавши за телефонами в Києві: (044) 334 45 47, ви можете записатися на косметологічні процедури в будь-який зручний
для вас час.


Наші контакти


<< Назад